Τετάρτη, 16 Νοεμβρίου 2011

Τα ψηφοδέλτια των εκλογών του επιμελητηρίου Αργολίδας


Δείτε τα ψηφοδέλτια των δύο συνδιασμών που διεκδικούν την διοίκηση του Επιμελητηρίου Αργολίδας ...




ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ 'ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ' ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ)

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΙΚΟ

1 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ
2 ΚΩΤΣΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗ
3 ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4 ΜΗΤΡΟΣΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑ
5 ΤΡΙΠΟΛΙΤΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗ
6 ΦΛΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗ

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ 1 ΑΝΔΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗ
2 ΒΕΡΔΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
3 ΔΙΟΛΙΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΗ
4 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΙΤΑΚΗ
6 ΛΥΓΓΙΤΣΟΥ-ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7 ΝΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗ
8 ΝΤΟΥΦΕΞΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
9 ΞΥΠΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10 ΦΡΕΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
11 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

1 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΒΟΥΡΛΕΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΔΟΜΑΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΥ
4 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
6 ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8 ΣΙΔΕΡΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
10 ΣΧΙΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11 ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ

1 ΓΕΩΡΓΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ


ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ 'ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ-ΑΝΑΠΤΥΞΗ'
ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ : ΔΑΜΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ)


ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΙΚΟ

1 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ ΚΡΑΝΙΔΙ
2 ΓΑΒΡΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ
3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΑΥΠΛΙΟ
4 ΚΑΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΡΓΟΣ
5 ΚΟΡΔΩΜΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΓΟΣ
6 ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΡΓΟΣ
7 ΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΡΓΟΣ
8 ΜΩΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΑΡΓΟΣ
9 ΟΨΙΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΛΥΓΟΥΡΙΟ
10 ΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΓΟΣ
11 ΣΟΥΡΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΓΟΣ
12 ΣΟΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΚΑΦΙΔΑΚΙ
13 ΤΣΕΛΕΠΑΤΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΡΓΟΣ

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ

1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΑΡΓΟΣ
2 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΓΟΣ
3 ΓΙΑΡΕΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΡΓΟΣ
4 ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ
5 ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΓΟΣ
6 ΔΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΑΡΓΟΣ
7 ΘΩΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ
8 ΚΑΡΑΜΟΥΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΡΓΟΣ
9 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΓΟΣ
10 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΑΡΓΟΣ
11 ΝΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ
12 ΠΙΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙ
13 ΣΑΡΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ ΛΥΓΟΥΡΙΟ
14 ΣΓΟΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΓΟΣ
15 ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΓΟΣ
16 ΤΣΙΛΙΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ
17 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

1 ΓΚΑΡΚΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΡΓΟΣ
2 ΔΑΜΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΡΓΟΣ
3 ΔΑΝΟΥΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΔΡΕΑ ΑΡΓΟΣ
4 ΔΑΣΑΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΝΑΥΠΛΙΟ
5 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΡΑΠΑΚΟΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ
6 ΚΑΛΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΡΓΟΣ
7 ΚΑΣΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥ ΑΡΓΟΣ
8 ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ
9 ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΓΟΣ
10 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΝΑΥΠΛΙΟ
11 ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Ν.ΚΙΟΣ
12 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ
13 ΜΠΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΡΑΝΙΔΙ
14 ΜΠΟΥΖΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΣΙΝΗ
15 ΜΠΟΥΦΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗ ΑΡΓΟΣ
16 ΝΤΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΑΡΓΟΣ
17 ΠΑΓΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ
18 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ
19 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΡΓΟΣ
20 ΠΑΠΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΛΟΥΙΖΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΓΟΣ
21 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΙΝΗ
22 ΣΠΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ
23 ΤΣΑΦΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΓΟΣ
24 ΤΣΙΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ
25 ΦΙΡΦΙΛΙΩΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ
26 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΑΡΓΟΣ

ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ

1 ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΡΓΟΣ
2 ΠΑΤΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΓΟΣ
3 ΣΟΡΟΒΙΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου