Τετάρτη, 30 Απριλίου 2014

Αγγελική Σταμέλου υποψήφια με τον συνδυασμό "Οι Πολίτες Μπροστά - Νέο Ξεκίνημα" του Δ. Πλατή

Εδώ και 20 χρόνια διατηρώ ιατρείο στο Άργος και προσφέρω επιστημονικό και κοινωνικό έργο ως συμβεβλημένη ιατρός ασφαλιστικών ταμείων .

Καθ’ότι έχω γεννηθεί και μεγαλώσει σ αυτό τον τόπο, τον οποίο αγαπώ, θέλω να βοηθήσω στην ...


αντιμετώπιση και λύση των προβλημάτων που αντιμετωπίζουμε στους δύσκολους καιρούς που περνάμε και να προσφέρω τις υπηρεσίες μου όπου χρειαστεί και ειδικότερα στον τομέα που έχω ειδικευτεί.

Δύναμη μου η ψήφος σας

Με εκτίμηση

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΜΕΛΟΥ
ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΟΝΑΧΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

Διαβάστε περισσότερα...

Αρθρο υποψηφιου Περιφερειαρχη Πελοποννησου Γιώργου Δεδε για την Εργατική Πρωτομαγιά

Με αφορμή την επέτειο της εργατικής Πρωτομαγιάς σας στέλνουμε άρθρο του υποψήφιου Περιφερειάρχη και επικεφαλής της «Δημοκρατικής Πελοποννησιακής Συνεργασίας» Γιώργου Δέδε.

«Η φετινή Πρωτομαγιά, όπως και οι προηγούμενες των ....


τελευταίων ετών, βρίσκουν την ελληνική κοινωνία σε μια περίοδο σκληρής και επώδυνης δοκιμασίας.
Τη δοκιμασία αυτή την έχει αισθανθεί πιο έντονα από όλους το εργατικό κίνημα. Γιατί η οικονομική κρίση, εκτός από την συμπίεση των εισοδημάτων του, έχει προκαλέσει απόλυτη ανατροπή στην αγορά εργασίας και κατάρρευση των εργασιακών του δικαιωμάτων.
Οι αλλαγές στο καθεστώς απολύσεων με την απελευθέρωση των σχετικών ορίων, η ανασφάλιστη και «μαύρη» εργασία, οι πολύμηνες καθυστερήσεις στην καταβολή των δεδουλευμένων σε όσους «τυχερούς» εργάζονται ακόμα, η νομιμοποίηση της άθλιας πρακτικής «ενοικίασης εργαζομένων», οι παρενοχλήσεις στους τόπους εργασίας, η αλλαγή του συνδικαλιστικού νόμου και των διατάξεων για τις απεργίες, συνθέτουν το γαϊτανάκι του τρόμου, που -καθώς ξετυλίγεται- αποκαλύπτει ολοένα και πιο ζοφερές ημέρες για τους εργαζόμενους στη πατρίδα μας.
Τα μηνύματα του 1886 και των εργατών του Σικάγο, του 1936 και των καπνεργατών της Θεσσαλονίκης χάθηκαν στα χρόνια της επίπλαστης ευδαιμονίας. Είναι καιρός να τα αναζητήσουμε και πάλι. Να ξαναφέρουμε στην επικαιρότητά τα αιτήματά τους για «8 ώρες δουλειά, 8 ώρες ελεύθερος χρόνος, 8 ώρες ύπνο». Να ξαναβρούμε τον δρόμο που οδηγεί στην ποιότητα ζωής και την ατομική αξιοπρέπεια.
Αυτός είναι και ο στόχος και το όραμα της Δημοκρατικής Πελοποννησιακής Συνεργασίας. Η δημιουργία μιας περιφέρειας στην Πελοπόννησο, στην οποία θα χαράξουμε μια νέα, δυναμική, και ελπιδοφόρα πορεία για την τοπική μας οικονομία, την αυτοτέλεια και την περηφάνια. Μια περιφέρεια όπου ταυτόχρονα θα συναντιούνται η παραγωγική και οικονομική ανασυγκρότηση με την ανάδειξη νέων δεσμών και θεσμών κοινωνικής αλληλεγγύης, εργασιακής ασφάλειας και ειρήνης».



ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ
ΥΠ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ,
ΓΙΩΡΓΟΥ ΔΕΔΕ

Διαβάστε περισσότερα...

"Οι Πολίτες μπροστά – Νέο ξεκίνημα": Χρειαζόμαστε ένα Δήμο ΕΝΙΑΙΟ και ΟΜΟΓΕΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟ

Σε συνέχεια του Δελτίου τύπου που εκδώσαμε στις 26/4/2014 για την συνεργασία των δύο ανεξάρτητων αυτοδιοικητικών παρατάξεων « Οι πολίτες μπροστά –Νέο ξεκίνημα » σε ένα ενιαίο ψηφοδέλτιο και για πληρέστερη ενημέρωση των δημοτών του Δήμου Άργους- Μυκηνών να αναφέρουμε τα εξής:

Η σημερινή συνένωση δυνάμεων ...



για να μην παραμείνει και άλλο ο Δήμος στην σημερινή Δημοτική Αρχή, σε καμία περίπτωση δεν αντανακλά , όπως σκόπιμα επιχειρείται από κάποιους, να συνδεθεί με παλαιοκομματικές λογικές.

Η οποιαδήποτε προσπάθεια επαναφοράς των διαχωριστικών γραμμών που έχει επιχειρηθεί από το πολιτικό σύστημα στην τοπική αυτοδιοίκηση δεν έχει καμία θέση στις σημερινές δεινές για την χώρα μας συνθήκες.

Η οποιαδήποτε επιτυχία της συνεργασίας αυτής στις εκλογές δεν θα χρεωθεί ευθέως από τα ΜΜΕ σε κάποια πολιτικά κόμματα, σε αντίθεση με τα άλλα αυτοδιοικητικά σχήματα του Δήμου Άργους –Μυκηνών που σηματοδοτούν ευθέως την σύνδεσή τους με αυτά.

Η επιλογή του υποψήφιου Δημάρχου έγινε καθαρά με αυτοδιοικητικά χαρακτηριστικά που σηματοδοτούν ότι ο κ. Πλατής Δημήτριος εκφράζει και γνωρίζει καλύτερα την αστική πόλη του Άργους απ’ ότι ο κ. Χασάπης Μιχάλης ο οποίος εκφράζει καλύτερα της περιφερειακές ενότητες, που αυτό συνδυαστικά είναι ότι καλύτερο για την λειτουργία του ενοποιημένου πλέον Δήμου ‘Άργους – Μυκηνών.

Πιθανά προβλήματα στις διαφορές απόψεων ή προσέγγιση διαφόρων θεμάτων μεταξύ των δύο παρατάξεων είτε προεκλογικά, είτε μετεκλογικά θα λύνεται όπως είναι φυσικό με διάλογο και συναίνεση και πάντα στο πλαίσιο της λειτουργίας της δημοκρατίας με την πλειοψηφούσα άποψη στην οποία η μειοψηφία θα πειθαρχεί. Φυσικά η αξιοποίηση των στελεχών των δύο παρατάξεων θα γίνεται στο πλαίσιο των δυνατοτήτων εκάστου, της εκλογικής του αναφοράς , του χρόνου ενασχόλησής του με τα κοινά και γενικά όλων εκείνων των στοιχείων που θα σηματοδοτούν και μια επιτυχημένη πορεία στο πόστο ή στον ρόλο που πρόκειται να αναλάβει .

Η σημερινή Δημοτική αρχή πρέπει να αλλάξει γιατί ευθύνεται για την υποβάθμιση του Δήμου τα τελευταία τριάμισι χρόνια, για την απαξίωση των θεσμών ( Δημοτικό Συμβούλιο, Επιτροπές, διάφορα συλλογικά όργανα, τοπικά συμβούλια κ.λ.π.).

Η σημερινή Δημοτική αρχή ενήργησε ως να προέκυψε από παρθενογένεση και ποτέ δεν δέχτηκε και δεν παραδέχτηκε αυτό που εκ των πραγμάτων ήταν, δηλαδή μια συνέχεια άλλων δημοτικών αρχών και μάλιστα εκλεγμένων και ψηφισμένων όπως και η ίδια. Αντί λοιπόν να απολογείται ως οφείλει για την ανυπαρξία του έργου της, ακόμα αντιπολιτεύεται τις προηγούμενες δημοτικές αρχές.

Οι προηγούμενες δημοτικές αρχές όντας εκλεγμένες με τοπικότερα κριτήρια της σημερινής δεν όφειλαν να απολογηθούν σε καμία περίπτωση και πουθενά παρά μόνο στους δημότες που τους είχαν εκλέξει και πάντως σε καμία περίπτωση στην σημερινή Δημοτική αρχή.

Η αντιμετώπιση των όποιων αδιέξοδων ή προβλημάτων που ενδεχομένως και να προέκυψαν κατά την διάρκεια της λειτουργίας του δήμου είχαν να κάνουν με το λάθος τρόπο που αντιμετωπίσθηκαν από την παρούσα Δημοτική αρχή και όχι με αυτά κάθε αυτά τα προβλήματα ή τα αδιέξοδα.

Κύριο χαρακτηριστικό του Δημάρχου κ. Καμπόσου τα πολλά λόγια, οι πολλές υποσχέσεις και από την άλλη πλευρά η αναποτελεσματικότητα και η λίγη έως ελάχιστη παραγωγή έργου.

Χρειαζόμαστε ένα Δήμο ΕΝΙΑΙΟ και ΟΜΟΓΕΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟ κατά τον δυνατόν και όχι ένα Δήμο διαιρεμένο σε πολλά κομματάκια.

Ένα Δήμο που να στηρίζεται στους δικούς του ανθρώπους ,δίνοντας δουλειές σε επιστήμονες, επαγγελματίες και εργαζόμενους της περιοχής χωρίς αποκλεισμούς , με αξιοκρατία , ισονομία και παραγωγικότητα για το Δήμο.

Ένα Δήμο που να ανακουφίζει και να συμπαραστέκεται στους αναξιοπαθούντες με κοινωνική προσφορά αλλά και αξιοπρέπεια για τους ίδιους.

Ένα Δήμο που θα λειτουργούν οι συλλογικοί θεσμοί που θα ακούει τους πολίτες και θα συνεργάζεται μαζί τους.

Ένα Δήμο που θα λειτουργεί με διαφάνεια και όχι με μια βιομηχανία απευθείας αναθέσεων σε ημετέρους.

Ένα Δήμο που θα λειτουργεί συμμετοχικά και δημοκρατικά όπως απαιτεί η σημερινή εποχή και ο εικοστός πρώτος αιώνας που διανύουμε.

Ένα Δήμο τέλος, που να δίνει Ελπίδα και Προοπτική στους νέους ανθρώπους.


« Οι Πολίτες μπροστά – Νέο ξεκίνημα »
ΑΡΓΟΣ 29/4/2014


Διαβάστε περισσότερα...

Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού «Αλλαγή πορείας» του Δ. ΚΑΜΠΟΣΟΥ

Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των υποψηφίων του συνδυασμού «Αλλαγή πορείας» του Δ. ΚΑΜΠΟΣΟΥ ...




ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη
(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Αλέας

ΜΠΕΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Αλέας)
ΤΣΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Αλέας)

Εκλογική Περιφέρεια Άργους

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ελευθερίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοδώρου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Δημητρίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΓΚΑΒΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στυλιανού (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΓΚΙΟΥΜΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΓΟΥΛΕΡΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου(Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΠH) του Αντωνίου(Υποψηφία Δημοτική Σύμβουλος Άργους)
ΔΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ηλία (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΔΙΟΛΙΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ιωάννη (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΔΡΥΜΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Δημητρίου (Υποψηφία Δημοτική Σύμβουλος Άργους)
ΚΑΛΑΓΑΝΗ - ΚΟΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Γεωργίου (Υποψηφία Δημοτική Σύμβουλος Άργους)
ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Αλεξάνδρου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΚΑΤΣΑΝΟΥ – ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ του Γεωργίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΚΑΤΣΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Λάμπρου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΚΟΥΚΟΥΒΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΛΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΛΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ανδρέα (Υποψηφία Δημοτική Σύμβουλος Άργους)
ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΜΑΡΟΥΣΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Αθανασίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΜΠΑΚΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Χρήστου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΜΠΕΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΜΠΙΣΤΟΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του Δημητρίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ του Ηλία (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΜΠΟΜΠΟΥ - ΔΑΝΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ευαγγέλου (Υποψηφία Δημοτική Σύμβουλος Άργους)
ΜΠΟΥΝΤΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Θεοφάνη(Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΜΩΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΜΩΫΣΙΔΟΥ-ΓΕΩΡΓΑ ΜΑΡΙΑ του Μιχαήλ (Υποψηφία Δημοτική Σύμβουλος Άργους)
ΝΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣ του Γεωργίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοδώρου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αθανασίου (Υποψηφία Δημοτική Σύμβουλος Άργους)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου (Υποψηφία Δημοτική Σύμβουλος Άργους)
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΠΑΠΑΝΔΡΙΑΝΟΣ – ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΠΛΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αναστασίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ευαγγέλου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Παναγιώτη (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΣΚΟΥΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αναστασίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΤΑΓΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ του Παναγιώτη (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΤΖΙΑΦΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ-ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου (Υποψηφία Δημοτική Σύμβουλος Άργους)
ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)
ΦΛΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου (Υποψηφία Δημοτική Σύμβουλος Άργους)
ΧΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Ιωάννη (Υποψηφία Δημοτική Σύμβουλος Άργους)
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Ανδρέα (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Άργους)


Εκλογική Περιφέρεια Αχλαδοκάμπου
ΝΤΑΒΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη(Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Αχλαδοκάμπου )
ΣΚΟΥΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Αχλαδοκάμπου )

Εκλογική Περιφέρεια Κουτσοποδίου

ΔΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου(Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Κουτσοποδίου )
ΜΟΥΖΑΚΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μάριου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Κουτσοποδίου )
ΣΕΡΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Διονυσίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Κουτσοποδίου )
ΣΙΔΕΡΗ - ΣΑΡΡΗ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου (Υποψηφία Δημοτική Σύμβουλος Κουτσοποδίου )

Εκλογική Περιφέρεια Λέρνας

ΚΡΙΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηλία (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Λέρνας )
ΛΙΒΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Νικολάου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Λέρνας )


Εκλογική Περιφέρεια Λυρκείας

ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ιωάννη (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Λυρκείας )
ΜΥΤΑ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου (Υποψηφία Δημοτική Σύμβουλος Λυρκείας )
ΞΙΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Λυρκείας )
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Λυρκείας )


Εκλογική Περιφέρεια Μυκηνών

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου (Υποψηφία Δημοτική Σύμβουλος Μυκηνών)
ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Μυκηνών )
ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Μυκηνών )
ΠΕΤΣΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη(Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Μυκηνών )

Εκλογική Περιφέρεια Νέας Κίου

ΒΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Νέας Κίου)
ΜΠΑΝΤΑΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του Αναστασίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Νέας Κίου)
ΤΣΙΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Νέας Κίου)
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του Θεοδώρου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Νέας Κίου)



Δημοτική Κοινότητα Άργους
ΓΚΩΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του Μιχαήλ
ΔΑΒΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
ΔΗΜΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Δημητρίου
ΚΑΡΥΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
ΚΟΥΡΤΕΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΝΙΑ) του Ανέστη ΚΑΧΡΙΜΑΝΗ - ΜΠΡΟΥΣΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΠΕΝΥ) του Βασιλείου
ΚΩΝΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Βασιλείου
ΛΥΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ρήγα
ΣΟΥΛΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σωτηρίου
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αγγελή
ΤΖΙΑΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

Δημοτική Κοινότητα Κουτσοποδίου

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Κωνσταντίνου
ΜΙΧΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
ΜΠΙΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
ΝΕΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αλεξίου
ΠΑΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΤΖΙΜΗΣ) του Χρήστου
ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη


Δημοτική Κοινότητα Νέας Κίου

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λάμπρου
ΚΟΪΝΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου
ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του Νικολάου
ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου


Τοπική Κοινότητα Αγίου Νικολάου

ΣΑΪΣΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου


Τοπική Κοινότητα Αλέας

ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου


Τοπική Κοινότητα Ανδρίτσης

ΜΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Νικολάου
ΜΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου


Τοπική Κοινότητα Αχλαδοκάμπου

ΜΠΟΓΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ευαγγέλου
ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Χρίστου
ΣΕΛΗΜΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παναγιώτη
ΣΚΟΥΜΠΗΣ ΗΛΙΑΣ του Κωνσταντίνου


Τοπική Κοινότητα Βρουστίου

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
ΚΑΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Νικολάου
ΤΑΡΑΝΤΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ιωάννη
ΤΖΕΡΕΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Πολυχρόνη

Τοπική Κοινότητα Γυμνού

ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θεοδώρου
ΓΡΙΝΕΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Θεοδώρου
ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Γεωργίου
ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη


Τοπική Κοινότητα Δαλαμανάρας

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
ΚΟΤΕΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Παντελή
ΠΑΪΒΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ευθυμίου
ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημητρίου


Τοπική Κοινότητα Ελληνικού

ΚΑΖΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Θεμιστοκλή
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Πέτρου
ΜΠΕΛΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
ΜΠΟΥΚΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παναγιώτη



Τοπική Κοινότητα Ήρας

ΜΟΥΣΤΑΪΡΑ-ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Θεοδώρου
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Γεωργίου
ΠΛΑΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Βασιλείου
ΤΟΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ευαγγέλου

Τοπική Κοινότητα Ινάχου

ΑΡΓΕΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
ΜΟΥΚΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
ΜΟΥΚΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Ιωάννη


Τοπική Κοινότητα Καπαρελλίου

ΔΑΓΡΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΝΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου

Τοπική Κοινότητα Καρυάς

ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
ΜΠΟΛΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
ΤΣΑΦΑΡΑ –ΤΖΙΑΦΑ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου

Τοπική Κοινότητα Κεφαλαρίου

ΚΑΝΤΖΑΒΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
ΜΠΟΓΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Μιχαήλ
ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Δημητρίου


Τοπική Κοινότητα Κεφαλοβρύσου

ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Βασιλείου
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ιωάννη


Τοπική Κοινότητα Κιβερίου

ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννη
ΧΑΣΑΠΗ ΧΑΡΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου
ΧΑΣΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Άγγελου

Τοπική Κοινότητα Κουρτακίου
ΔΑΓΡΕΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Γεωργίου
ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Χρήστου
ΜΠΙΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Λάλουκα

ΛΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
ΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου
ΦΟΥΝΤΟΥΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Ευαγγέλου



Τοπική Κοινότητα Λιμνών

ΖΩΝΙΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Σπυρίδωνα
ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
ΞΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη


Τοπική Κοινότητα Λυρκείας

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Κωνσταντίνου
ΤΣΙΡΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου




Τοπική Κοινότητα Μαλαντρενίου

ΔΕΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
ΔΕΔΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου
ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου


Τοπική Κοινότητα Μοναστηρακίου

ΔΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αναστασίου
ΣΚΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου


Τοπική Κοινότητα Μπόρσα

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Νικολάου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Σταύρου

Τοπική Κοινότητα Μυκηνών

ΖΗΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του Νικολάου
ΚΟΛΙΖΕΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του Χαράλαμπου
ΜΗΤΡΟΒΓΕΝΗ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου

Τοπική Κοινότητα Μύλων

ΒΛΑΧΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του Αλεξάνδρου
ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
ΚΟΡΟΜΙΧΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου


Τοπική Κοινότητα Νέου Ηραίου

ΚΑΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Παναγιώτη
ΚΟΝΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του Χαρίλαου
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ανδρέα


Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου

ΚΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του Παναγιώτη
ΤΣΙΟΔΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σωτηρίου

Τοπική Κοινότητα Προσύμνης

ΓΚΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
ΜΕΡΜΙΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ
ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου
ΠΕΤΣΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Πυργέλλας

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
ΜΟΥΣΧΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ανδρέα
ΜΠΑΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Σκαφιδακίου

ΚΑΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ανδρέα
ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ηρακλή
ΣΚΟΥΜΠΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Σταματίου


Τοπική Κοινότητα Σκοτεινής

ΓΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου
ΛΥΚΑΡΓΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Βασιλείου

Τοπική Κοινότητα Στέρνας

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του Γεωργίου
ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

Τοπική Κοινότητα Σχινοχωρίου


ΝΤΕΒΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Θεοδώρου
ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου



Τοπική Κοινότητα Φιχτίου

ΔΟΥΡΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Αθανασίου
ΚΟΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη
ΜΠΑΒΕΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του Δημητρίου
ΣΟΥΛΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Νικολάου



Τοπική Κοινότητα Φρεγκαίνης

ΚΟΥΓΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Βασιλείου
ΦΛΕΣΣΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Ελευθερίου
Τοπική Κοινότητα Φρουσιούνας
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη



Διαβάστε περισσότερα...

Τρίτη, 29 Απριλίου 2014

Τούμπες - Κολοτούμπες σε συνέχειες Νο 2

Συνεχίζουμε την δημοσίευση παλαιών αναρτήσεων διαφόρων τοπικών blogs.
Η ενότητα θα μείνει ανοιχτή για όσο καιρό βρίσκουμε υλικό ... ...






ΤΩΡΑ



ΤΟΤΕ



Διαβάστε περισσότερα...

H DIGEA στην Αργολίδα

Στις 30 Μαΐου 2014, σύμφωνα με την Κοινή Υπουργική Απόφαση 23953/724/φ110Α, αρ. Φ.Ε.Κ. 1045/ 2014, περίπου 1 εκατομμύριο κάτοικοι στην Πελοπόννησο θα αποκτήσουν πρόσβαση στο επίγειο ψηφιακό σήμα και θα μπορούν πλέον να απολαμβάνουν τα αγαπημένα τους τηλεοπτικά προγράμματα ψηφιακά, με τέλεια εικόνα και ήχο!


Πρόκειται για το πρώτο ...



περιοχικό switch – off (δηλαδή 19 κέντρα εκπομπής θα ενεργοποιηθούν ταυτόχρονα) που θα πραγματοποιηθεί ενόψει της ολοκλήρωσης της ψηφιακής μετάβασης. Πιο αναλυτικά, πρόσβαση στο επίγειο ψηφιακό σήμα θα έχουν πλέον οι νομοί Αργολίδας, Αρκαδίας, Κορινθίας, Λακωνίας, Μεσσηνίας, Αχαΐας, Ηλείας καθώς και τα νότια παράλια της Στερεάς Ελλάδας και μέρος της Ζακύνθου.


Σύμφωνα με τον Χάρτη Συχνοτήτων, για την Πελοπόννησο ορίζονται 19 Κέντρα Εκπομπής εκ των οποίων τα 3 (Αρόη, Ξυλόκαστρο και Πεταλίδι) εκπέμπουν ήδη στις μεταβατικές συχνότητες. Δηλαδή, οι κάτοικοι που ανήκουν στην περιοχή κάλυψης των κέντρων Αρόη, Ξυλόκαστρο και Πεταλίδι θα χρειαστεί να επανασυντονίσουν τους δέκτες τους στις 30 Μαΐου 2014 στις νέες συχνότητες.


Τόσο οι ιδιωτικοί σταθμοί εθνικής και περιφερειακής εμβέλειας όσο και οι δημόσιοι θα εκπέμπουν πλέον τηλεοπτικό πρόγραμμα σε νέες συχνότητες.


ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ


Τι εξοπλισμό θα χρειαστείτε:
Όσοι κάτοικοι ανήκουν σε περιοχή που επηρεάζεται χρειάζεται να διαθέτουν δέκτη (τηλεόραση ή εξωτερικό αποκωδικοποιητή) τεχνολογίας DVB-T MPEG4 ή H.264 και από τις 30 Μαΐου 2014 να τον συντονίσουν στις νέες συχνότητες. Αν σύμφωνα με τους χάρτες ανήκουν σε περιοχή ενδεχόμενης κάλυψης, τότε ενδέχεται να χρειάζεται και η εγκατάσταση ενισχυτή στην εγκατάστασή τους.


Επανασυντονισμός
Όσοι κάτοικοι λαμβάνουν ήδη επίγειο ψηφιακό σήμα από τα Κέντρα Εκπομπής Αρόη, Ξυλόκαστρο, Πεταλίδι, θα χρειαστεί στις 30 Μαΐου 2014 να επανασυντονίσουν τους δέκτες τους στις νέες συχνότητες.

Διαβάστε περισσότερα...

Εμπορικός Σύλλογος Άργους: Εκπτώσεις τον Μάιο

Ο Εμπορικός Σύλλογος Άργους ενημερώνει ότι το δεκαήμερο των ενδιάμεσων εκπτώσεων του Μαΐου ξεκινά την Παρασκευή 2 Μαΐου και τελειώνει το Σάββατο 10 Μαΐου.

Επίσης ....



ενημερώνουμε το καταναλωτικό κοινό πως η Κυριακή 4 Μαΐου είναι μια από τις 7 Κυριακές που τα καταστήματα είναι ανοικτά. Κατόπιν απόφασης του ΔΣ του εμπορικού συλλόγου το ωράριο λειτουργίας της Κυριακής θα είναι από τις 11:00πμ έως 16:00μμ.



Διαβάστε περισσότερα...

Δευτέρα, 28 Απριλίου 2014

Τούμπες - Κολοτούμπες σε συνέχειες

Από σήμερα ξεκινά μια νέα ενότητα που θα περιλαμβάνει παλιές αναρτήσεις διαφόρων τοπικών blogs.
Η ενότητα θα μείνει ανοιχτή για όσο καιρό βρίσκουμε υλικό ...



Διαβάστε περισσότερα...

Οι κυρίες με τα τζιπ εμφανίστηκαν στην εμποροπανήγυρη του Κεφαλαρίου

του Διομήδη Πρασά

Μια τεράστια έκπληξη περίμενε όσους βρέθηκαν από νωρίς το απόγευμα στο Κεφαλάρι για να ανάψουν ένα κεράκι στη Ζωοδόχο Πηγή αλλά και να περιηγηθούν και να ψωνίσουν στην εμποροπανήγυρη.
Γύρω στις 3.30 το απόγευμα, περίπου ....



δύο χιλιόμετρα από την εκκλησία, στο δρόμο προς Σκαφιδάκι, πάρκαραν 6 μαύρα (ή έστω καφέ, λόγω λασποβροχής) τζιπ. Οι σοφέρ άνοιξαν τις πόρτες και από αυτά ξεχύθηκαν 14 καλοντυμένες κυρίες οι οποίες κατευθύνθηκαν προς το χώρο της εμποροπανήγυρης.
Οι γυναίκες, μπλέχτηκαν με το υπόλοιπο πλήθος, μπερδεύτηκαν με τους εργάτες αλλά αντί να πουν τον πόνο τους στις γάτες, άρχισαν τη φιλανθρωπική τους δράση... Πλησίαζαν τους πάγκους και πλήρωναν αυτές το αντίτιμο των αγορών. Και βέβαια, πάντα ζητώντας τη νόμιμη απόδειξη από τους μικροπωλητές. Ιδιαίτερη ευαισθησία έδειξαν προς τα παιδιά, πληρώνοντας τα παιχνίδια, τα γλειφιτζούρια – κοκοράκια και τα μαλλιά της γριάς, ενώ δεν παρέλειψαν να επισκεφθούν και τους πάγκους με είδη προικός, εργαλεία και κιλοτάκια.
Όπως ανέφερε ευεργετηθέντας των καλοντυμένων κυριών: «Βρισκόμουν μπροστά από έναν πάγκο με χαλβά Φαρσάλων. Μου έτρεχαν τα σάλια. Ενώ ήμουν έτοιμος να παραγγείλω ένα κομμάτι, με πλησίασε μια κυρία, φτυστή η Ντένη Μαρκορά, και αφού ρώτησε την οικογενειακή μου κατάσταση, είπε στον χαλβατζή να μου βάλει σε πακέτο 5 κομμάτια. Για εμένα, τη γυναίκα, τα παιδιά... Μάλιστα, κάλεσε και κούριερ για να σταλούν στο σπίτι».
Συγκινητική είναι η αφήγηση 24χρονης: «Ενώ χάζευα σε πάγκο με μαϊμού - επώνυμες τσάντες, ακούω πίσω μου μια γυναικεία φωνή: Πάρε τη δικιά μου γλυκιά μου. Είναι αυθεντική Louis Vuitton»...
Σύμφωνα με πληροφορίες, κάποιες από τις κυρίες βρέθηκαν και στην εκκλησία και ήταν αυτές που πλήρωναν τα κεριά των προσκυνητών. Ακόμη και στο δίσκο έριχναν κέρματα για λογαριασμό τους...
Η εμφάνιση ωστόσο των καλοντυμένων κυριών με τα μαύρα τζιπ, δημιούργησε και φαινόμενα κερδοσκοπίας από την πλευρά κάποιων μικροπωλητών. Είναι χαρακτηριστικό πως ενώ σε κάποιους πάγκους επαναλαμβανόταν εκνευριστικά το μήνυμα «ό,τι πάρεις 1 ευρώ, 1 ευρώ», πλέον ακούγεται «ό,τι πάρεις 3 ευρώ, 3 ευρώ»!
Πριν από λίγο κατέφθασε στο Κεφαλάρι και ο Δημήτρης Καμπόσος ο οποίος δήλωσε στα κανάλια πως πρόκειται για ακόμα μία μεγάλη επιτυχία της δημοτικής αρχής...

http://argolika.gr/

Διαβάστε περισσότερα...

Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού "ΑΛΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ" του ΔΗΜ. ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ

Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των υποψηφίων του συνδυασμού "ΑΛΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ" του ΔΗΜ. ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ....






Υποψήφιος Δήμαρχος Άργους – Μυκηνών
Νικητόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι


Εκλογική Περιφέρεια Αλέας
Δημάκης Δημήτριος του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Αχλαδοκάμπου
Σκούμπης Βασίλειος του Κωνσταντίνου

Εκλογική Περιφέρεια Άργους
Αθανασάκος Δημήτριος του Παναγιώτη
Αλωνιστιώτης Παναγιώτης του Πατρόκλου
Βασιλάκος Παρασκευάς του Αθανασίου
Γκαβούνος Ευάγγελος του Στυλιανού
Γκριτζάνη – Δήμα Ιωάννα (Βάνα) του Χρήστου
Γρατσέας Κωνσταντίνος του Σταύρου
Δανιήλ Μαρία του Γεωργίου
Καπαρέλου Παρασκευή – Μαρία του Μιχαήλ
Καράμπελας Παναγιώτης του Ανδρέα
Καραχάλιου Γεωργία του Γεωργίου
Καρούζος Πέτρος του Χρήστου
Κοτσανάς Γεώργιος του Χρήστου
Κούσουλας Παναγιώτης του Γεωργίου
Κουτούζου Αικατερίνη του Χρήστου
Κωστάκης Προκόπιος του Παναγιώτη
Κωτσαντή Μαρία – Δήμητρα του Ιωάννη
Λαμπράκη Αλίκη του Νικολάου
Μούρμουρα Δανάη του Δημητρίου
Μουσταΐρας Παναγιώτης του Γεωργίου
Μπακοπούλου Αθανασία του Πάνου
Μυλωνάς Γεώργιος του Ιωάννη
Νικολαράκος Παναγιώτης του Πέτρου
Νικολόπουλος Όθων του Σπυρίδωνος
Παπαδοπούλου Παναγιώτα του Αθανασίου
Πεβερέτος Παναγιώτης του Θεοδώρου
Πειρούνης Δημήτριος του Σπυρίδωνος
Πετρόπουλος Σπυρίδων του Νικολάου
Πετσιώτη Ελένη του Ηλία
Ρηγόπουλος Ρήγας του Νικολάου
Ριμπάς Πέτρος του Γεωργίου
Σουρβίνου Βασιλική του Φιλίππου
Συρίγας Μιχαήλ του Γεωργίου
Σχίζας Ιωάννης του Ελευθερίου
Ταραντίλης Γεώργιος – Φίλιππος του Ιωάννη
Τέντζερης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου

Εκλογική Περιφέρεια Κουτσοποδίου
Καραργύρης Χρήστος του Σπυρίδωνος
Μουζακιώτης Αναστάσιος του Μάριου
Παιδάκη-Σκούμπη Γεωργία του Παναγιώτη

Εκλογική Περιφέρεια Λέρνας
Μαρινάκος Στυλιανός του Αλκιβιάδη
Ψυχογυιού Σταματίνα (Ματίνα) του Βασιλείου


Εκλογική Περιφέρεια Λυρκείας
Αντωνόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου
Μποζιονέλος Γεώργιος του Νικολάου
Στάθης Χρήστος του Αλεξίου

Εκλογική Περιφέρεια Μυκηναίων
Κωνσταντίνου Κωνσταντίνος του Γεωργίου
Μαυρογεώργης Πέτρος του Δημητρίου
Τσετσέκος Σπυρίδων του Δημητρίου

Εκλογική Περιφέρεια Νέας Κίου
Γλυκοφρίδης Πέτρος του Γεωργίου
Δανιήλ Παναγιώτης του Στεφάνου
Ελμαλιώτη Μαρία του Αλεξάνδρου

Δημοτική Κοινότητα Άργους
Ανδριανοπούλου Άρτεμις του Γεωργίου
Δήμα Μαρία – Σταυρούλα του Ιωάννη
Κονδυλάρος Ανδρέας του Κωνσταντίνου
Κοψαυτόπουλος Παναγιώτης του Φωτίου
Μαυροειδή Παρασκευή του Ευαγγέλου
Μούρμουρας Παναγιώτης του Δημητρίου
Ξουράφης Χρίστος του Παναγιώτη
Παντελοπούλου Ιωάννα του Γεωργίου
Παπαγεωργόπουλος Γεώργιος του Θεοδοσίου
Παρασκευοπούλου Αδαμαντία του Ματθαίου
Τζάς Ιωάννης του Παναγιώτη
Τσουλουχά Μαρίνα του Βασιλείου


Δημοτική Κοινότητα Κουτσοποδίου
Μπλάτσος Νικόλαος του Ιωάννη


Δημοτική Κοινότητα Νέας Κίου
Κολιζέρα Αικατερίνη του Ευαγγέλου
Λεπετζής Δημήτριος (Τζίμης) του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Ανδρίτσης
Νικολέρη Σταυρούλα του Σπυρίδωνος

Τοπική Κοινότητα Αχλαδοκάμπου
Καρυοφύλλας Ευάγγελος του Πέτρου
Κωστάκη Χριστίνα – Ουρανία του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Βρουστίου
Σωτηρόπουλος Γεώργιος του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Γυμνού
Τσεκούρας Κωνσταντίνος του Λάμπρου

Τοπική Κοινότητα Δαλαμανάρας
Μητράκος Ευστάθιος του Δημητρίου
Ντόκα - Πεβερέτου Κωνσταντούλα του Βάΐου
Τακανίκος Αθανάσιος του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Ελληνικού (Κρυονερίου)
Λαθούρης Δημήτριος του Ιωάννη
Μήτσουλας Δημήτριος του Ευαγγέλου
Ντρίμας Ευάγγελος του Νικολάου
Σπυρόπουλος Αναστάσιος του Στυλιανού

Τοπική Κοινότητα Ινάχου
Σιδηροπούλου Ιωάννα του Παναγιώτη
Τσαγκαρέλης Μιχαήλ του Αθανασίου

Τοπική Κοινότητα Καπαρελίου
Δελής Αντώνιος του Βασιλείου
Κατσαρός Ιωάννης του Χρήστου

Τοπική Κοινότητα Καρυάς
Δούκας Γεώργιος του Δημητρίου
Μαυρόγιαννης Αναστάσιος του Επαμεινώνδα
Μποζιονέλος Ελευθέριος του Σωτηρίου
Μποζιονέλου Αικατερίνη του Αποστόλου

Τοπική Κοινότητα Κεφαλαρίου
Αναστασάκη Ζωή του Ιωάννη
Οικονόμου Γεώργιος του Παναγιώτη

Τοπική Κοινότητα Κεφαλοβρύσου
Καπετάνος Σταύρος του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Κιβερίου
Κατσίρης Βασίλειος του Αντωνίου
Τράκας Παναγιώτης του Θεοτόκη

Τοπική Κοινότητα Λάλουκα
Γιαννοπούλου Αναστασία του Αναστασίου

Τοπική Κοινότητα Λυρκείας
Καρράς Δημήτριος του Αντωνίου
Λυκοσκούφη Νίκη του Δημητρίου
Νάσσης Ιωάννης του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Μαλαντρενίου
Πετρόπουλος Παναγιώτης του Κωνσταντίνου
Σπανός Νικόλαος του Φιλίππου

Τοπική Κοινότητα Μοναστηρακίου
Τέντζερης Ανδρέας του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Μπόρσα
Αθανασόπουλος Χαράλαμπος του Σωτηρίου
Τσότρας Απόστολος του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Μυκηνών
Μητροβγένης Παντελής του Παναγιώτη
Μοίρα Ιωάννα του Παναγιώτη
Χριστοπούλου Αθανασία του Επαμεινώνδα

Τοπική Κοινότητα Μύλων
Ασημακοπούλου Γεωργία του Ασημάκη
Σπάθη Χαρίκλεια του Σωτηρίου

Τοπική Κοινότητα Νέου Ηραίου
Παπαγεωργοπούλου Μαρίνα του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου
Καλόγηρος Χρήστος του Δημητρίου
Χριστόπουλος Σωτήριος του Ευσταθίου

Τοπική Κοινότητα Προσύμνης
Γρατσέα Άρτεμις του Σταύρου
Σκούρα Κωστούλα του Εμμανουήλ

Τοπική Κοινότητα Σκαφιδακίου
Φλεβάρης Χρήστος του Ηλία

Τοπική Κοινότητα Σκοτεινής
Νικολούλης Βασίλειος του Θεοδώρου

Τοπική Κοινότητα Στέρνας
Σταθάς Ευάγγελος του Αθανασίου

Τοπική Κοινότητα Σχοινοχωρίου
Ντεβέ Παρασκευή του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Φιχτίου
Βασιλόπουλος Γεώργιος του Στάικου
Κατσίλα Δημητρούλα του Δημητρίου
Κολοβός Κωνσταντίνος του Αθανασίου
Παπαδόπουλος Γεώργιος του Αναστασίου

Τοπική Κοινότητα Φρεγκαίνης
Ταμπάκη – Παπαγεωργίου Αναστασία του Βασιλείου
Διαβάστε περισσότερα...

ΣΤΗΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ

«Πρόγραμμα Περιοδείας Υποψήφιου Περιφερειάρχη και Περιφερειακού Ψηφοδελτίου Αργολίδας και Πρόσκληση σε Εκδήλωση με τον Γ. Σταθάκη».
..




11 π.μ. Επίσκεψη στο Νοσοκομείο Άργους: συνάντηση με σύλλογο εργαζομένων, ιατρικό προσωπικό και Διοίκηση.
12 μ. Επίσκεψη στο Νοσοκομείο Ναυπλίου: συνάντηση με σύλλογο εργαζομένων, ιατρικό προσωπικό και Διοίκηση.
1 μ.μ. Επίσκεψη στην Καραθώνα και επιτόπια αυτοψία στην ενεργή χωματερή.
1.30 μ.μ. Επίσκεψη στο Τολό και συνάντηση με το σύλλογο Επαγγελματιών Τολού.

Και στις 7.30 μ.μ:
Η περιφερειακή παράταξη «Πελοπόννησος Πρώτα» προσκαλεί τους φίλους της παράταξης και τους πολίτες της Αργολίδας στην εκδήλωση με θέμα «Αγροτική Ανάπτυξη και Περιφέρεια Πελοποννήσου», με κεντρικό ομιλητή τον Βουλευτή Χανίων, Γ. Σταθάκη, στην αίθουσα του Εργατικού Κέντρου Άργους. Στην εκδήλωση θα μιλήσει επίσης ο Βουλευτής Αργολίδας και συντονιστής Αγροτικής Ανάπτυξης ΣΥΡΙΖΑ, Δ. Κοδέλας.
Ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Οδυσσέας Βουδούρης θα παρουσιάσει τις θέσεις της παράταξης. Στην εκδήλωση θα χαιρετήσει και ο υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Αργολίδας, Γ. Γαβρήλος.
Διαβάστε περισσότερα...

Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού "Νέα Πελοπόννησος" του Πέτρου Τατούλη

Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των υποψηφίων του συνδυασμού «Νέα Πελοπόννησος» του Πέτρου Τατούλη .... ...




ΤΑΤΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Παναγιώτη

Υποψήφιος Περιφερειάρχης Πελοποννήσου – ΙΑΤΡΟΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ


Περιφερειακή Ενότητα Αργολίδας

ΧΕΙΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη - ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

2. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Δημητρίου - ΕΜΠΟΡΟΣ

3. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του Θεοδώρου – ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ

4. ΛΑΠΑΘΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του Δημητρίου – ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

5. ΜΑΝΤΑ - ΤΣΟΥΡΝΟΥ ΑΝΝΑ του Γεωργίου -ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΔΕΥΑ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

6. ΝΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη – ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

7. ΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Πέτρου– ΕΜΠΟΡΟΣ, τ. ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΒΕΝΖΙΝΟΠΩΛΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

8. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ευαγγέλου- ΙΑΤΡΟΣ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΣ

9. ΣΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου – ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

10. ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου -ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ

11. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του Γεωργίου - ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

12. ΤΖΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου – ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ


Περιφερειακή Ενότητα Αρκαδίας



ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Θεοχάρη

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης - ΙΑΤΡΟΣ - ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ



1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου - ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

2. ΚΑΤΣΙΑΔΡΑΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Νικολάου - ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ

3. ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου – ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ, ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΙΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

4. ΛΑΛΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου - ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ

5. ΜΠΑΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου - ΓΕΩΠΟΝΟΣ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

6. ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου – ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΕ

7. ΝΤΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παντελή – τ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

8. ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ιωάννη – ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

9. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΗ ΚΛΗΜΕΝΤΙΝΗ (ΚΛΕΙΩ) του Ευαγγέλου - ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ

10. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου– ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

11. ΧΡΙΣΤΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΣΕΛΑ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη- ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

12. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Χρήστου - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ





Περιφερειακή Ενότητα Κορινθίας



ΚΑΛΛΙΡΗΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ του Ιωάννη

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης - ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ



1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Χαραλάμπους – ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ ΕΞΑΓΩΓΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ

2. ΒΑΛΤΕΤΣΙΩΤΗ – ΚΟΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΗ)- ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ

3. ΒΕΤΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Παύλου - ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

4. ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΥ) του Θεοδοσίου - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

5. ΓΚΙΑΤΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του Νικολάου– ΙΑΤΡΟΣ - ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ

6. ΓΚΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου - ΔΑΣΟΛΟΓΟΣ

7. ΚΑΡΑΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Βασιλείου – ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

8. ΚΑΡΑΧΟΝΤΖΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Βασιλείου - ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ

9. ΛΕΓΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μάρκου - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

10. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοδώρου - ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

11. ΜΠΙΘΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη – ΒΟΗΘΟΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ

12. ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου– ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

13. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Τρύφωνα - ΟΙΝΟΛΟΓΟΣ

14. ΠΑΠΑΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του Νικολάου – ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ

15. ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ευαγγέλου – ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Ε.Μ.Π.

16. ΠΕΤΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πέτρου– ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

17. ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αναστασίου- ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

18. ΣΑΒΒΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αθανασίου – ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

19. ΣΚΛΙΑ ΜΑΡΙΑ – ΠΕΤΡΟΥΛΑ του Γεωργίου – ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΗ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

20. ΣΤΑΜΑΤΗ – ΜΕΛΕΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του Κωνσταντίνου - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ





Περιφερειακή Ενότητα Λακωνίας



ΤΖΑΝΕΤΕΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΑ) του Αντωνίου

Υποψήφια Αντιπεριφερειάρχης - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ



1. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αναστασίου – ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ

2. ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του Αριστείδη- ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

3. ΚΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Θεοδώρου– ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ – ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ε.Π.Σ.

4. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αντωνίου - ΑΓΡΟΤΗΣ

5. ΜΠΕΛΕΓΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΚΗ (ΜΑΤΟΥΛΑ) του Εμμανουήλ - ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ

6. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου – ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ

7. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ – ΣΕΪΤΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ του Ιωάννη - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

8. ΠΑΤΖΙΑ - ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Γεωργίου- ΙΑΤΡΟΣ

9. ΣΚΟΥΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου – ΙΑΤΡΟΣ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΣ

10. ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του Ελευθερίου- ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ

11. ΤΖΕΦΕΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου– ΓΕΩΠΟΝΟΣ , τ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ

12. ΦΛΩΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ηλία – ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ





Περιφερειακή Ενότητα Μεσσηνίας



ΑΛΕΙΦΕΡΗ –ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη

Υποψήφια Αντιπεριφερειάρχης - ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



1. ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου – ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

2. ΒΛΑΣΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου - ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ

3. ΓΕΩΡΓΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του Ευστρατίου– ΙΑΤΡΟΣ Ω.Ρ.Λ.

4. ΓΚΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Σπυρίδωνος - ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

5. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου – ΑΓΡΟΤΗΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΣ

6. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Παναγιώτη – ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ – ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ

7. ΚΟΚΚΕΒΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Ιωάννη – ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

8. ΛΑΓΩΝΙΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνος – ΞΕΝΟΔΟΧΟΣ, ΑΝΩΤΑΤΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ,ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΡΙΑΘΛΟΥ

9. ΜΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Παντελή – ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

10. ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου – ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

11. ΜΠΑΡΜΠΕΤΣΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου - ΑΓΡΟΤΗΣ

12. ΜΠΟΥΖΑ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του Αργυρίου– ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΛΑΣ Ε.Α. - ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

13. ΝΙΚΟΛΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του Δημητρίου - ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

14. ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Κωνσταντίνου- ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ

15. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Παναγιώτη – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ, ΕΡΜΗΝΕΥΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ

16. ΡΕΚΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του Αλεξάνδρου– ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ , ΠΡΩΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Ε.Α.Σ.

17. ΣΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου- ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ ΜΕΛΟΣ ΕΣΗΕΑ

18. ΣΠΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ του Ηλία – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ (Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ) ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

19. ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χαραλάμπους - ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ

20. ΤΣΑΤΟΥΜΑΣ ΛΟΥΗΣ του Θεοδώρου – ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΣΤΙΒΟΥ

21. ΧΡΟΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου - ΙΑΤΡΟΣ
Διαβάστε περισσότερα...

Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού «Πελοπόννησος Πρώτα» του Οδ. Βουδούρη

Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των υποψηφίων του συνδυασμού «Πελοπόννησος Πρώτα» του Οδ. Βουδούρη .... ...







Οδυσσεύς – Νίκος Βουδούρης του Γεωργίου
Υποψήφιος Περιφερειάρχης Πελοποννήσου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΕΣ
1. Γαβρήλος Γεώργιος του Νικολάου
Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Περιφερειακής Ενότητας Αργολίδας
2. Γατσόπουλος Παναγιώτης (Τάκης) του Κωνσταντίνου
Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Περιφερειακής Ενότητας Αρκαδίας
3. Κουρεμπές Θεοφάνης του Σπυρίδωνα
Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Περιφερειακής Ενότητας Κορινθίας
4. Χρυσαδάκος Σταύρος του Πέτρου
Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Περιφερειακής Ενότητας Λακωνίας
5. Πατσαρίνος Νικόλαος του Γεωργίου
Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Περιφερειακής Ενότητας Μεσσηνίας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ


Εκλογική Περιφέρεια Αργολίδας
1. Αντωνόπουλος Γεώργιος του Νικολάου (εκλογ. περιφέρεια Αργολίδας)
2. Γαβρήλος Θεόδωρος του Παναγιώτη (εκλογ. περιφέρεια Αργολίδας)
3. Γεωργιοπούλου Ιουλία (Λιάνα ) του Δημητρίου (εκλογ. περιφέρεια Αργολίδας)
4. Γούτος Παναγιώτης του Δημητρίου (εκλογ. περιφέρεια Αργολίδας)
5. Κεραμίδα - Πανοβράκου Ελένη του Ανδρέα (εκλογ. περιφέρεια Αργολίδας)
6. Κόνδης Γεώργιος του Ηλία (εκλογ. περιφέρεια Αργολίδας)
7. Μπίμπα Μαρκέλλα του Αριστείδη (εκλογ. περιφέρεια Αργολίδας)
8. Ντάνης Ευάγγελος του Αλεξάνδρου (εκλογ. περιφέρεια Αργολίδας)
9. Ξενάκης Γεώργιος του Νικολάου (εκλογ. περιφέρεια Αργολίδας)
10. Παππάς Νικόλαος του Παντελή (εκλογ. περιφέρεια Αργολίδας)
11. Σαρρής Ιωάννης του Γεωργίου (εκλογ. περιφέρεια Αργολίδας)
12. Χατζοπούλου Αγγελίνα του Δημητρίου (εκλογ. Περιφέρεια Αργολίδας)

Εκλογική Περιφέρεια Αρκαδίας
13. Αλεξανδρής Σαράντος του Νικολάου (εκλογ. περιφέρεια Αρκαδίας)
14. Γκανάς Παναγιώτης του Ιωάννη (εκλογ. περιφέρεια Αρκαδίας)
15. Δεληγιάννη – Παπαζαχαρία Ουρανία του Δημητρίου (εκλογ. περιφέρεια Αρκαδίας)
16. Ζούνης Πέτρος του Αγγελή (εκλογική περιφέρεια Αρκαδίας)
17. Θεοχάρης Γεώργιος του Βασιλείου (εκλογική περιφέρεια Αρκαδίας)
18. Λάτσης Σωτήριος του Δημητρίου (εκλογ. περιφέρεια Αρκαδίας)
19. Μάντη Αθανασία του Αθανασίου (εκλογική περιφέρεια Αρκαδίας)
20. Μπόζιου Κωνσταντίνα του Γεωργίου (εκλογική περιφέρεια Αρκαδίας)
21. Μπουγιούκος Νικόλαος του Γεωργίου (εκλογική περιφέρεια Αρκαδίας)
22. Σαρρή Ζαχαρούλα του Νικολάου (εκλογική περιφέρεια Αρκαδίας)
23. Τσίρμπας Βασίλειος του Ευαγγέλου (εκλογική περιφέρεια Αρκαδίας)
24. Χουζούρης Ιωάννης (Άκης) του Ελευθερίου (εκλογική περιφέρεια Αρκαδίας)

Εκλογική Περιφέρεια Κορινθίας
25. Αντωνίου Αλέξανδρος του Χρήστου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
26. Βασιλακόπουλος Θεόδωρος του Βασιλείου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
27. Βουρβουτσιώτου Βαρβάρα (Βάννα) του Θεοδώρου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
28. Γιαννόπουλος Σπυρίδων του Ανδρέα (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
29. Δημόπουλος Αθανάσιος του Κωνσταντίνου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
30. Καλλίρης Αλέξιος του Ιωάννη (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
31. Καμπίτης Γεώργιος του Ιωάννη (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
32. Κατσιμπούλας Βασίλειος του Γεωργίου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
33. Κατσιμπρή – Πρεντάκη Ειρήνη του Κωνσταντίνου (εκλογ. Περιφέρεια Κορινθίας)
34. Κουρτζής Νικόλαος του Κωνσταντίνου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
35. Κοφινά – Τασσιοπούλου Ασημίνα ( Νάνα ) σύζυγος Ηλία (εκλογ. Περιφέρεια Κορινθίας)
36. Λιβάνης Δημήτριος του Βασιλείου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
37. Μενούνος Περικλής του Ιωάννη (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
38. Πανταζής Χρήστος του Φωτίου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
39. Πιέρρου Μαρίνα του Πέτρου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
40. Ρίσκα Μαριάνθη (Μαίρη) του Δημητρίου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
41. Τσιάνος Θεόδωρος του Κωνσταντίνου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
42. Τσιόγκας Βλάσιος του Ιωάννη (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
43. Τσόγκας Γεώργιος του Παύλου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
44. Ψυχογιός Γεώργιος του Κωνσταντίνου (εκλογική περιφέρεια Κορινθίας)

Εκλογική Περιφέρεια Λακωνίας
45. Βλάχος Κωνσταντίνος του Γεωργίου (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)
46. Κακοκέφαλος Ιωάννης του Κωνσταντίνου (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)
47. Κοττέας Κυριάκος του Σπυρίδωνα (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)
48. Λυκάκος Γεώργιος του Δημητρίου (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)
49. Μανεσιώτης Διαμαντής του Αναστασίου (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)
50. Μανωλάκου Αικατερίνη του Παναγιώτη (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)
51. Μαυροματίδη- Ρόντου Μαρία του Μιχαήλ (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)
52. Μπουλούμπαση Αγγελική (Άβα) του Ιωάννη (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)
53. Μάντης Αντώνιος του Στυλιανού(εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)
54. Νταλιάνης Πέτρος του Κωνσταντίνου (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)
55. Τζουγανάτου Ανδριάνα του Αθανασίου (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)
56. Φραγκής Πανάγος του Κωνσταντίνου (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)

Εκλογική Περιφέρεια Μεσσηνίας
57. Αγγελόπουλος Φώτιος του Γεωργίου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
58. Ασημακόπουλος Ιωάννης του Σταύρου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
59. Βουδούρη Κωνσταντίνα του Γρηγορίου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
60. Γαλιώτος Κωνσταντίνος του Βασιλείου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
61. Γεωργακίλας Ευστάθιος του Αλεξάνδρου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
62. Γκόνης Ιωάννης του Σωτηρίου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
63. Δαρειώτης Ανδρέας του Βασιλείου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
64. Ζέππος Δημήτριος του Παναγιώτη (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
65. Ζούπα - Σινάνη Κωνσταντίνα του Νικολάου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
66. Καναβός Αριστοτέλης του Φωτίου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
67. Κιουρή Χαρίκλεια του Δημητρίου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
68. Κοζομπόλη - Αμανατίδη Παναγιώτα του Γεωργίου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
69. Μανέτας Ανδρέας του Αλεξάνδρου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
70. Μουλάς Παναγιώτης του Κωνσταντίνου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
71. Μπακολέα Στυλιανή του Παναγιώτη ((εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
72. Μπουτσικάκη Χαραλαμπία (Χαρά) του Αριστείδη (εκλογ. Περιφέρεια Μεσσηνίας)
73. Ρούβαλης Βασίλειος του Κωνσταντίνου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
74. Σωφρονά –Καρλαύτη Στέλλα σύζυγος Δημητρίου (εκλογ. Περιφέρεια Μεσσηνίας)
75. Φλώρος Βασίλειος του Ρήγα (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
76. Χιουτέας Γεώργιος του Χρήστου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
77. Χριστόπουλος Ιωάννης του Δημητρίου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
Διαβάστε περισσότερα...

Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού «Πελοποννησιακή Ένωση» του Γιάννη Μανώλη

Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των υποψηφίων του συνδυασμού «Πελοποννησιακή Ένωση» του Γιάννη Μανώλη .... ...








ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ:

ΕΠΩΝΥΜΟ
ΚΥΡΙΟ ΟΝΟΜΑ
ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΜΑΝΩΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΕΣ:

ΕΠΩΝΥΜΟ
ΚΥΡΙΟ ΟΝΟΜΑ
ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
ΜΠΙΤΖΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΚΑΡΒΕΛΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΔΡΙΤΣΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΛΙΑΚΟΥΝΑΚΟΥ
ΒΕΝΕΤΙΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΞΕΡΟΒΑΣΙΛΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ




ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:

ΕΠΩΝΥΜΟ
ΚΥΡΙΟ ΟΝΟΜΑ
ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ)
ΔΟΥΡΑΝΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΖΑΦΕΙΡΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ - ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ
ΚΑΤΙΝΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΜΑΝΩΛΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΑΒΡΙΗΛ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΠΑΝΟΥΣΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΣΑΡΑΝΤΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΧΑΤΖΗ
ΦΑΝΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΛΑΜΠΗΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΜΑΖΜΑΝΙΔΟΥ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ - ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΜΠΡΟΥΣΤΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΝΤΑΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΝΤΙΞΟΝ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΦΩΤΙΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΤΡΙΑΔΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΒΡΑΧΝΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΗΛΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΚΑΚΑΒΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΚΟΛΛΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΚΟΡΚΟΝΤΖΕΛΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΚΟΡΟΛΗ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ - ΕΙΡΗΝΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΛΕΚΚΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΜΑΡΕΤΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΛΟΥΚΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΣΤΕΦΑ
ΡΟΖΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΤΣΙΛΙΚΗ
ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΖΑΓΟΡΙΑΝΑΚΟΣ
ΗΛΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΑΡΓΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗ
ΣΤΑΜΑΤΑ - ΜΑΡΙΑ
ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ
ΜΑΡΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΣΠΕΡΝΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ
ΕΥΓΕΝΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΖΑΡΡΕΑ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΑΪΜΑΡΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΑΡΜΟΙΡΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
ΗΛΙΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΕΛΛΑΡΑΚΟΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΟΥΛΙΕΡΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΟΥΦΟΓΙΩΡΓΑ
ΕΛΕΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΑΛΑΜΑ
ΟΛΓΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΑΝΤΑ
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΦΩΤΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΠΟΤΑΡΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΣΑΜΕΛΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΦΩΤΕΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ




Διαβάστε περισσότερα...